ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, eğitim ve kaliteye odaklı hizmet anlayışıyla, yurt dışında eğitim almak isteyen ancak nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyen öğrencilere güvenilir eğitim danışmanlığı ve kariyer planlaması sunuyor.

ICES, yurt dışında öğrenim görmek isteyen lise, üniversite, yüksek lisans, Master ve MBA öğrencilerinin yanı sıra, dil yeterlilik sınavlarına hazırlanan, diploma ve sertifika gibi alanlarda dil eğitimi almayı düşünen bireyler için de yurtdışı eğitim sürecinin tüm aşamalarında rehberlik hizmeti sunuyor.

Yurtdışı eğitim sürecinde öğrencinin, “Orada ne yapacağım, nerede kalacağım, beni neler bekliyor?” gibi soru ve endişelerden uzakta, güvenli bir eğitim dönemi geçirmesini sağlıyor. Yurtdışı eğitim sürecinde en önemli faktör olan iletişimi kesintiye uğratmadan,  başlangıçtan son aşamaya kadar öğrencinin yanında oluyor.

ICES Yurtdışı eğitim

Yurtdışı Eğitimde ICES Ayrıcalıklarını Yaşayın

Yurtdışı eğitim imkanlarının kolaylaşmasıyla beraber yurtdışı eğitim alanında birçok firma ortaya çıktı. Firmaların çoğalması, danışmanlık hizmetinde güvenilirlik ve kalite gibi niteliklerin varlığı konusunda bir takım soru işaretleri oluşmasına da neden oldu.

ICES, tam da bu noktada diğerlerinden ayrışıyor. 1998’de English Home Campus of Languages bünyesinde kurulan ve yurtdışı eğitim alanındaki birikimiyle öne çıkan kurum, English UK, ICEF, IELTS, NAFSA, British Council, Languages Canada, English USA gibi pek çok önemli kurumla yaptığı akreditasyonlarla dünya çapında adından söz ettiriyor.

ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; İngiltere, Kanada ve ABD’de lise, 12 farklı ülkede üniversite ve birçok ülkede dil okulu, ve staj imkanı içeren zengin eğitim programlarıyla, “dili yaşayarak öğrenme” serüvenine yön veriyor. CELTA kursları, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Sınav Hazırlık Eğitimi gibi programlardan kişiye en uygun olanını belirlemekle işe başlayan kurum, öğrencilerin gitmek istedikleri ülke ve eğitim dönemi seçiminden sonra, konaklama noktaları konusunda rehberlik sunuyor. Tüm bunların yanında, vize işlemleri, uçak bileti ve havaalanından kalınacak yere transfere kadar her şeyle ilgilenen ICES, öğrencinin yurtdışı eğitim süreci boyunca sağlık sigortası hizmetinden de faydalanmasını sağlıyor.

ICES Türkiye Aile Şirketi

ICES Türkiye, benimsediği aile şirketi misyonuna uygun olarak, öğrenci ve ailelere, “aile bireyi” anlayışıyla yaklaşıyor ve onların mutluluğunu hedefliyor.

İstanbul başta olmak üzere Çanakkale, İzmir, Adana gibi belli başlı şehirlerde açtığı ofislerle öğrenci ve ailelerle bir araya geliyor. Türkiye genelinde düzenlediği sınav, seminer ve okul gezileriyle yurtdışı eğitim konusunda uygun fiyatlarla optimum çözümler üretiyor.

Siz de profesyonel ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsanız ICES’e danışmadan geleceğinize yön vermeyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here