[vc_row][vc_column][vc_column_text]iletişim-Yolda-Olmak-Gezi RehberiBuradan sesinizi duymak istiyorum. Bir merhaba demek, tanışmak, tavsiye veya eleştiri sunmak için, bu sayfadan mesaj gönderebilirsiniz.

Seyahat planlarınız veya şehirler hakkında bilgi almak için, lütfen sorularınızı sadece Soru&Cevap sayfası üzerinden sorunuz. Böylece benzer sorusu olanlar da faydalanmış olacaktır. Mail veya iletişim sayfası ile gönderilen sorulara cevap vermek için muhtemelen vaktim olmayacaktır.

Ayrıca menüde yer alan arama butonunu tıklayarak site içerisinde aradığınız bilgiye belki daha hızlı erişebilirsiniz.

Gezi ve gezi kültürü, seyahat ettiğiniz şehirler ile ilgili gezi yazılarınızı Konuk Gezi Yazıları kategorisinde yayınlamak istiyorsanız, izleyeceğiniz adımlar için tıklayınız.

Reklam ve işbirliği düşüncesindeyseniz öncelikle Reklam sayfasına göz atmanızı öneririm.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Yolda Olmak Facebook Sayfası[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Kemal_Kaya_Twitter[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Kemal_Kaya_Google[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Kemal_Kaya_Linkedin[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Yolda_Olmak_RSS[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]Kemal_Kaya_Youtube[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Kemal Kaya
Mail Address: yoldaolmak@yoldaolmak.com
Country : İzmir, Turkey

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator color=”white” align=”align_center”][/vc_column][/vc_row]