Gezginleri rüyalarını süsleyen Avrupa ülkeleri, birbirinden çekici şehirleriyle her yıl her yaştan insanı misafir ediyor. Düyanın başka bir yerinde görülemeyecek eserlere ev sahipliği yapan müzeleri, insanı kendisine hayran bıraktıran görkemli binaları, enfes doğası, sokakları süsleyen heykelleri, renkli caddeleriyle her genin rüyasını süslüyor.

Gençler Avrupa turunu daha ucuza yapmanın hayallerini kurarken yıl boyu harçlıklarından biriktiriyor. Avrupa’yı keşfetmek için artık öyle pahallı turlara gerek yok. EYOBUS’ın düzenlediği Otobüsle Avrupa turu birçok açıdan gençlere avantaj sunuyor.

Otobüsle Avrupa Turu İçin 5 Neden

1. Ekonomik Avrupa gezisi

Otobüsle Avrupa turu, 990€ fiyatıyla Avrupa seyahati gerçekleştirmek isteyenler için en uygun bütçeli yolculuk yöntemlerinden biri. Otobüsle İstanbul’dan çıkan ve 15’ten fazla ülkeyi ziyaret eden tur programına ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri dahil. Programda yer alan ülkelerden birine Türkiye’den gidiş-dönüş uçak bileti almak bile neredeyse tur bedeliyle aynı.

Eyobus Otobus

2. Zaman tasarrufu

Avrupa gezisi rotası içeriğine bağlı olarak 11-21 günlük zaman aralığında gerçekleştirilen otobüslü Avrupa turları ile tüm yıl beklenilen izin döneminin etkin bir şekilde değerlendirilmesi sağlanıyor. Normal şartlarda bir Avrupa ülkesindeki şehirler için 3-4 günlük zaman gerekirken, otobüslü tur ile panoramik bir tecrübe ediniliyor. Daha sonraki geziler için daha derinlemesine keşfedeceğiniz yerleri not edebiliyorsunuz böylece.

3. Eğlenceli gezi ortamı

Avrupa’ya gerçekleştirilen otobüslü turların katılımcı profili 18-30 yaş arasında. Bu profilin katıldığı bir turda 15-20 gün geçirilen zaman birlikte eğlenme kültürüyle yeni arkadaşlıklar için uygun bir ortam. Paket turlarda yaş aralığı ve beklentileri birbirinden farklı olan kişilerle karşılaşma ihtimalinin yarattığı endişeye takılmadan bu turda Avrupa’nın tadını çıkarmak mümkün.

Avrupa Turu Paris

4. Endişeye yer yok

Otobüsle Avrupa turunda gidilecek her duraktan önce program koordinatörü ve rehberler o rotalar ilgili bilgiler paylaşıyor. Gidilecek yerde mutlaka görülmesi gereken noktalar, dikkat edilmesi gereken şeyler, yemek yenilecek uygun fiyatlı veya ilginç restoran alternatifleri hakkındaki bilgiler altın değerinde. Özellikle ilk yurt dışı deneyimi için bu turlar uygun. Hem zamandan hem paradan tasarruf ettirir.

5. Avrupa’yı tanımanın en kolay yolu

Bir ülke ya da şehirle ilgili bilgi sahibi olmak için kara yolu ile yapılan yolculuğun önemi büyük. Şehirlerarası yollar o bölgeye ait kültürü en iyi şekilde deneyimlemek için fırsat yaratıyor. Benzin istasyonundaki düzenden kasabaların yerleşimine, mimari yapılardan kırsal bölgelerdeki yaşama onlarca detay otobüsle yolculuk sırasında fark edilen şeylerden. Havalimanından şehir merkezine gidip yine aynı yolu kullanarak bitirilen seyahatten daha fazlası için otobüsle Avrupa’yı denemek gerek.

Otobüsle Avrupa turu konusunda uzman EYOBUS, 18 günde 18 ülke 21 şehir Avrupa gezisini 990€ olarak sunuyor. Özellikle ilk defa yurtdışına çıkacaklar, İngilizce konusunda yeterliliği olmayanlar, az para ile gezmek isteyenler için bu tur birebir. İçinizde keşfetme dürtüsüni izleyin.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here