Seyahat ederken harcayacağınız bütçenin büyük bölümünü uçak bileti masraflarına ayırmak istemiyorsanız, ucuz uçak bileti imkanlarından faydalanabileceğiniz site ve mobil uygulamalara göz atabilirsiniz. Bu uygulamaları kullanarak hem avantajlı fiyatlardan hem de uygulamalara özel kampanyalardan yararlanma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca birden fazla havayolu firmasının biletini aynı anda görerek, fiyatları ve tarihleri karşılaştırabilirsiniz. Eğer siz de planlama yaparken teknolojinin nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bu içerik sizi oldukça cezbedebilir.

Ucuz Bilet İçin Faydalanabileceğiniz 5 Uygulama

1. Skyscanner

Ucak-Bileti-Uygulamalari-Skyscanner

Uçak bileti ve havalananı bilgilerinin yanı sıra araç kiralama ve otel arama gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için de kullanabileceğiniz Skyscanner aracılığıyla, dünyanın dört bir yanında uçuş hizmeti veren, binden fazla havayolu firmasına ulaşabilirsiniz. Seyahatiniz için ekonomik ve hızlı bir bilet alışverişi yapmak istiyorsanız, Skyscanner ilk tercihlerinizden biri olmalı.

2. Momondo

Ucak-Bileti-Uygulamalari-Momondo

Kopenhag merkezli bir rezervasyon sitesi olan Momondo, uçak bileti, otel ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştırarak, seyahatinizi konforlu ve ekonomik bir şekilde yapmanızı sağlıyor. 700’den fazla site üzerinde arama yaparak, tercihleriniz doğrultusunda en iyi sonuçları önünüze sermeye çalışan Momondo’da, seyahat için fikir edinebileceğiniz çeşitli içerikler de bulabilirsiniz.

3. Aerobilet

Ucak-Bileti-Uygulamalari-Aerobilet

Kişiye özel kampanyalar ve ekonomik bir seyahat için avantajlı fırsatlar sunan Aerobilet, son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalarından biri. Hem mobil hem de web sitesi üzerinden giriş yapılabilen Aerobilet, uçak biletinin yanı sıra otobüs bileti, konaklama, deniz otobüsü bileti, tur ve seyahat sigortası gibi ihtiyaçlarınız konusunda da yardımcı oluyor.

4. Turna.com

Ucak-Bileti-Uygulamalari-Turna

Kullanıcılarının uçak biletlerini ucuza satın alması için pek çok ayrıcalık sunan Turna.com, son dönemin öne çıkan bilet rezervasyon uygulamalarından. Turna.com’u diğer sitelerden ayran en önemli özelliği ise kredi kartı puanlarınızı uçak bileti almak için kullanabilmeniz. Ayrıca Turna.com uygulaması ya da web sitesi üzerinden satın aldığınız her biletten uçuş puanı kazanıp biriktirerek, bedava uçma şansı da elde edebilirsiniz.

5. Enuygun.com

Ucak-Bileti-Uygulamalari-Enuygun

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından en uygun fiyatlara uçak bileti bulma imkanı sunan enuygun.com, hem Android hem iOS cihazınızla uyumlu. Üç milyondan fazla kullanıcısı olan bu mobil uygulamayla; önceden yapılmış rezervasyonlarınızı, uçuş saatlerini, havalimanları, uçuş süresi ve bilet sınıfı gibi detayları görebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti bulma konusunda önünüze pek çok alternatif sunan bu mobil uygulamalar ve web siteler da bilet aramakla kaybedeceğiniz zamanı en aza indirme konusunda oldukça iddialı. Eğer siz de seyahatlerinizde planlı ve hızlı hareket etmekten hoşlanıyorsanız, akıllı telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalarla çok daha pratik ve kullanışlı bir planlama yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here